0
0 prekės
  • Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!

0 €
0
0 prekės
  • Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias!

0 €

Antakių laminavimo sistema “BROW FixUP” 2 sudėtis

20 €

2 sudėtis skirta antrajai antakių laminavimo procedūros stadijai. Puikiai sukurta procentais, formulė maksimaliai padidina sąveiką su 1 formule, kad užtikrintų norimus rezultatus. Kompozicijos vandenilio indeksas (pH) yra 2,5-3,0.

Produkte nėra natrio bromato.

Ukraina

10 ml.

Kaip veikia 2 sudėtis:

  • atstato disulfidinius ryšius, apsaugo antakių plaukelius nuo lūžinėjimo;
  • fiksuoja formą, atstatant natūralų plaukų pH;
  • uždaro plauko kutikulės žvynus, neutralizuojant šarmų likučius;
  • 2 sudėtyje yra katijoninių medžiagų ir minkštiklių pagrindu sukurtas kompleksas, kuris veikia plaukus kondicionuojančiai, suteikia plaukams blizgesio, o odai švelnumo.

Svarbu! Prieš procedūrą rekomenduojama pasikonsultuoti su ELAN professional line technologu.

Galiojimo laikas: 24 mėnesiai
Galiojimo laikas po atidarymo: 2 mėnesiai

1. Kliento antakių plaukų būklės diagnostika

Nustatykite antakių laminavimo preparatų ekspozicijos laiką pagal toliau pateiktus punktus:

1 grupė: antakių plaukai yra stori, kieti, šiurkštūs, anksčiau nebuvo paveikti cheminiais junginiais (dažymas, šviesinimo procedūros) - ekspozicijos laikas 12-15 minučių;

2 grupė: vidutinio storio, natūralūs, sveiki arba anksčiau buvo paveikti cheminiais junginiais (dažymo, šviesinimo procedūros) antakių plaukeliai - poveikio trukmė 6–12 minučių.

2. Pasiruošimas antakių laminavimo procedūrai

Prieš laminavimą plaukams ir odai nuriebalinti naudokite ELAN professional line „DETOX-MOUSSE“ putas su baktericidiniu poveikiu.

3. Antakių formos kūrimas (1 kompozicija)

1) Ant antakių (plonu sluoksniu) ir ant odos ant antakių (storu sluoksniu) tepkite kremą su argano aliejumi iš TM ELAN professional line. Rekomenduojama naudoti profesionalų BLACKWOOD makiažo šepetėlį #4 iš TM ELAN professional.

2) Taikykite 1 formulę antakiams. Ekspozicijos laikas: 6-15 minučių. Rekomenduojama naudoti profesionalų BLACKWOOD makiažo šepetėlį #3 iš TM ELAN professional.

3) Norėdami sustiprinti sudėties efektą, atsargiai uždenkite antakių plotą specialia plėvele. Ekspozicijos laikas: 3-15 minučių. Praėjus ekspozicijos laikui, nuimkite plėvelę, švelniai iššukuokite plaukus, padėdami juos reikiama kryptimi. Patikrinkite plaukų būklę. Jei reikia, antakių vietą vėl uždenkite folija ir palikite dar 3-5 minutes.

SVARBU! Maksimali ekspozicijos trukmė neturi viršyti ekspozicijos trukmės pasirinktai plaukų grupei.

4) Praėjus ekspozicijos laikui, likusią kompoziciją nuimkite vandeniu suvilgytu vatos diskeliu.

SVARBU! Antakių formos kūrimo etape svarbu atsižvelgti į kliento plaukų augimo kryptį. Pakeitimai turėtų būti sklandūs, kad būtų išvengta lūžinėjimų.

4. Plaukų krypties nustatymas (2 sudėtis)

1) Ant antakių (plonu sluoksniu) ir ant odos ant antakių (storu sluoksniu) tepkite kremą su argano aliejumi iš TM ELAN professional line. Rekomenduojama naudoti profesionalų BLACKWOOD makiažo šepetėlį #4 iš TM ELAN professional.

2) Užtepkite „2 sudėtį“ ant antakių ir paskirstykite jį ant viso paviršiaus, švelniai sušukuokite plaukus norima kryptimi.

Svarbu! Kompozicijos, naudojamos IV stadijoje, kiekis turėtų būti lygus kompozicijos kiekiui, kuris buvo naudojamas III antakių formos kūrimo etape.

3) Norėdami sustiprinti sudėties efektą, atsargiai uždenkite antakių plotą specialia plėvele.

Svarbu! Ekspozicijos laikas IV etape turėtų būti lygus ekspozicijos laikui III antakio formos sukūrimo etape. Laiko sutrumpinimas yra negalimas.

4) Praėjus ekspozicijos laikui, likusią kompoziciją nuimkite vandeniu suvilgytu vatos diskeliu

5) Norėdami užbaigti cheminę reakciją, ant antakių tepkite ELAN professional line „DETOS-MOUSSE“ putas su baktericidiniu poveikiu. Pašalinkite putas vatos diskeliu, sudrėkintu vandeniu.

6) Jei atlikę laminavimo procedūrą neplanuojate atlikti antakių dažymo procedūros, rezultatui įtvirtinti naudokite ELAN professional line „COLOUR FIX“ antakių fiksavimo priemonę su keratino ir saulėgrąžų aliejumi.

7) Jei, atlikus laminavimo procedūrą, planuojama atlikti antakių dažymo procedūrą, dažų mišinį užtepkite iškart po to, kai panaudojote ELAN professional line „DETOX-MOUSSE“ putas, turinčioms baktericidinį poveikį.

Svarbu! Reikėtų nepamiršti, kad dažymo proceso metu plaukų spalva bus ryškesnė ir plaukeliai nusidažys greičiau.

8) Po dažymo ant antakių tepkite „ELAN professional line fiksavimo skystį COLOUR FIX su keratinu ir saulėgrąžų aliejumi“.

Svarbu! Antakių formavimas atliekamas tik po laminavimo procedūros. Norint mažiau pakenkti odai, rekomenduojama atlikti korekciją pincetu.

Rekomendacijos po antakių laminavimo procedūros

Nerekomenduojama atlikti antakių dažymo su henna arba antakių šviesinimo procedūros, nes rezultatas gali būti nenuspėjamas: gali sutrikti plaukų struktūra (perdžiūvę plaukai be blizgesio), dėl to gali atsirasti jų trapumas ir slinkimas.

Per 24 valandas po procedūros turėtumėte atsisakyti apsilankymo vonioje, saunoje ir soliariume, taip pat užkirsti kelią mechaniniams antakių formos pažeidimams (miegas veidu į pagalvę).

Per 48 valandas po procedūros būtina išvengti agresyvios kosmetikos ir procedūrų (šveitimo, pilingo, alkoholio turinčių losjonų, lazerio procedūrų) poveikio ant antakių.

Aqua, Cetearyl Alcohol, Hydrogen Peroxide, Cetrimonium Chloride, Ceteareth-20, Ethylhexyl Stearate, Paraffinum Liquidum, Disodium EDTA, Tetrasodium Pyrophosphate, Phosphoric Acid.
Nėra atsiliepimų apie šį produktą.
Ačiū už jūsų atsiliepimus. Jis buvo išsiųstas administratoriui šiukšlių patikrinimui ir netrukus bus paskelbtas.
Apžvalgos tekstą turi sudaryti nuo 25 iki 1000 simbolių!
Parasyti atsiliepimą

Pasidalykite savo patirtimi ar nuomone apie mūsų paslaugas ir produktus su kitais ELAN internetinės parduotuvės vartotojais ir mes paskelbsime jūsų atsiliepimą mūsų svetainėje.

Tavo ženklas:

Norėdami sužinoti daugiau, žiūrėkite vaizdo įrašą

Antakių laminavimo sistema “BROW FixUP” 2 sudėtis

Neseniai peržiūrėti produktai

Visada tendencija

Greitas užsakymas